CastingGirls > Artykuły > Nowy kolor w pół godziny
9

Lato to idealny moment na zmianę koloru włosów. Opalenizna, wakacje i podróże to dobre warunki na eksperymenty na głowie. Szczególnie, że mogą być szybkie, efektowne i bez skutków ubocznych. Sprawdzamy, jak to się robi.

po-zabiegu-wlosy-sa-miekkie-i-lsniaceCzas na wyrazisty i pełen blasku kolor!

Taką decyzję możesz podjąć choćby dziś.

Nie musi wiązać się z wyrzeczeniami finansowymi, ani długim oczekiwaniem w kolejce do fryzjera. Możesz postanowić w minutę, że jesteś gotowa na koloryzację, wybrać odcień, kupić farbę w sklepie i w dwadzieścia minut być po całym zabiegu koloryzacji.

To bardzo proste, o ile zdecydujesz zamiast farby z amoniakiem, sięgnąć po bardziej subtelną koloryzację, jak Casting Creme Gloss. Opakowanie zawiera tubkę z wygodnym aplikatorem i foliowe rękawiczki. Musisz wymieszać składniki zgodnie z instrukcją obsługi, a aplikatorem nałożyć farbę od nasady włosów i wmasować ją następnie na całej ich długości. Koloryzacja ma trwać 20 minut. Nie dłużej.

Nastaw więc zegarek i czekaj…

to-jak-zmieniasz-dzis-kolor-wlosow
Przyjemne z pożytecznym

Casting Creme Gloss to delikatny krem koloryzujący,

który nie zawiera silnych chemicznie substancji. Nie ma więc charakterystycznego zapachu amoniaku, od którego wiele z nas boli głowa i nie niszczy włosów. Za to jest wzbogacony o mleczko pszczele, które nawilża i odżywia je na całej długości. Po koloryzacji włosy są miękkie i lśniące. Kolejną zaletą jest to, że używając kremu koloryzującego nie musisz pilnować odrostu. Jest niemal niewidoczny, oczywiście w zależności od odcienia, na który się zdecydujesz.

 

casting-creme-gloss-trwalosc-do-28-myc
Pełna paleta

A jest w czym wybierać!

Casting Creme Gloss to 33 lśniące odcienie, w tym aż 18 odcieni brązu. Ale są też dostępne jasne i ciemne blondy, czerwienie i czernie i najnowsze w tonacji pomiędzy blondem a brązem – karmelowe.

Taka koloryzacja jest doskonałym wyborem, kiedy chcesz subtelnie zmienić odcień włosów i dodać im blasku. Włosy mienią się refleksami, nie ma uczucia ciężkiego, płaskiego koloru. Efekt utrzymuje się do 28 myć.

To jak – zmieniasz dziś kolor włosów?

admin

Podobne artykuły