CastingGirls > Artykuły > Nowy trend: kolor włosów Gourmand.
8

Najnowsze trendy w koloryzacji lekko odbiegają od dietetycznych zielonych soków. Najgorętszymi kolorami tego sezonu są odcienie o kuszących, deserowych nazwach.
Ale możesz ich używać bez obawy, że przybierzesz na wadze!

wlosy-po-koloryzacjiPyszna koloryzacja

Casting Creme Gloss to koloryzacja nowoczesna. Bez amoniaku i nieprzyjemnego zapachu. Łatwa w aplikacji i wygodna, bo wystarcza pół godziny, żeby zmienić kolor włosów w domowych warunkach. Paleta barw Casting Creme Gloss to aż 33 lśniące odcienie. Dlatego wiele z nas znajdzie coś dla siebie, bez obawy o zniszczenie czy przesuszenie włosów. Koloryzacja ta jest wzbogacona o mleczko pszczele i genialną odżywkę.

Włosy po koloryzacji są błyszczące i w najmodniejszych odcieniach. Bo dziś zgodnie z obowiązującymi trendami najpiękniejsze kolory włosów, to te które wyglądają naturalnie. Czasami to kwestia zmiany o 1 lub dwa tony i ochłodzenia, albo ocieplenia naturalnego kolorytu. Takie zmiany nie są więc rewolucją, za to bardzo przyjemną odmianą.

paleta-casting-creme

Słodkie menu

Kolory Casting Creme Gloss, które pokochamy w tym sezonie przypominają nazwami nasze ulubione desery, a paleta – menu rodem z kawiarni! To odcienie gourmand, które pokochają zarówno smakoszki słodkości, jak i osoby na diecie. Amatorki chłodnych brązów zachwycą Mroźne Trufle Czekoladowe (513), Mroźne Kakao (412) czy Mroźne Mocchacino (613). Bez kalorii, za to z porcją mleczka pszczelego i apetycznym zapachem brzoskwini.

 

przepiekna-i-przepyszna
Natomiast fanki nieco cieplejszych, ale głębokich odcieni uzależnią się od Brownie (454), Czekoladowego Nugatu (603) oraz Czekoladowego Piernika (403). Są piękne i wyraziste, jak desery z czekolady z dużą zawartością kakao.

Wśród odcieni gourmand znajdzie się też coś dla posiadaczek jaśniejszych kolorów włosów. Przepiękną i przepyszną paletę stanowią: Cynamon (7304), Opalizujący Karmel (723), Toffie (6354) oraz Syrop Klonowy (534). To odcienie w tonacji miodowych blondów lub jasnych brązów, z odrobiną rudawych refleksów. Mogą po nie sięgnąć zarówno mysie blondynki, jak i osoby o jasnobrązowych włosach.

Wszystkie kolory Casting Creme Gloss dają efekt trójwymiarowy.

Każdy włos lśni nieco inaczej, dzięki czemu fryzura u brunetek i blondynek prezentuje się bardzo naturalnie. Najlepszym dowodem na to są zdjęcia naszych polskich trzech ambasadorek.

admin

Podobne artykuły