CastingGirls > Artykuły > Be #likeaprincess
kolor

Choć lato przemija, odcienie blond nie przestają być pożądanym kolorem włosów. W nich czujemy się promiennie i kobieco, gdyż odmładzająco działają na urodę, nadając fryzurze dziewczęcego uroku. Nie trzeba być kobietą o jasnej karnacji czy niebieskich oczach, by dobrze czuć się w takim kolorze. Blond jest dla każdej z nas, wystarczy dobrać tonację idealną dla siebie. Kolor perfekcyjnie dobrany do wyglądu sprawi, że poczujesz się #likeaprincess!

shutterstock_369688847

Na który odcień się zdecydować? Jeśli jesteś posiadaczką delikatnych rysów twarzy i jasnej cery, doskonale odnajdziesz się w odcieniu 1021 Jasny Perłowy Blond od L’Oréal Paris Casting Crème Gloss. To delikatny, ultra jasny odcień pomagający przywrócić nieskazitelny blond z czasów dzieciństwa. Do najmodniejszych kolorów w tym sezonie należy również 1013 Jasny Piaskowy Blond, który za pomocą refleksów nadaje fryzurze chłodny odcień i neutralizuje szarości czy żółcie.

 

Jasny Lodowy Blond 1010 pokochają natomiast zwolenniczki nieskazitelnego, naturalnego koloru. Ten chłodny odcień skutecznie zapobiegnie powstawaniu niepożądanych, żółtych refleksów. Z kolei 910 Cukierkowy Blond sprawdzi się na głowie niebieskookich, naturalnych blondynek, dodając im dziewczęcego wdzięku. Preferujesz ciemniejsze tonacje? Z palety najmodniejszych barw L’Oréal Paris Casting Crème Gloss wybierz odcień 810 Satynowy Blond – daje naturalny efekt już po pierwszej koloryzacji. To średni odcień o chłodnych refleksach, który sprawdzi się u posiadaczek ciemniejszej karnacji.

shutterstock_340402157

Jeśli należysz do zwolenniczek ciemniejszych odcieni, spróbuj skusić się na 500 Jasny Brąz.  Gama tej barwy jest równie szeroka, od jasnych odcieni po te z wyraźną głębią. Na głowie efektownie wygląda 603 Czekoladowy Nugat czy 534 Syrop Klonowy – tonacje z linii L’Oréal Paris Casting Crème Gloss.  Będąc brunetką możesz dokonać delikatnego rozjaśnienia fryzury również dzięki farbom w odcieniach brązu. Twój wygląd skutecznie ożywi 503 Czekoladowe Toffi.

 

Czy już wiesz, na który odcień się zdecydować? Tchnij w swoje włosy promienny blask! 

 

loreal

Podobne artykuły