CastingGirls > Lifestyle > Blog me!
blogme

Cześć dziewczyny! Chciałabym dzisiaj podzielić się z Wami jedną z moich pasji – blogowaniem. Jak to się zaczęło? Dlaczego to robię? Co planuję w przyszłości? Koniecznie przeczytajcie do końca!

 

#Historia

Moje blogowanie ‘na poważnie’ zaczęło się w maju 2016 roku. Wspierana przez rodzinę, chłopaka i znajomych założyłam własne miejsce w sieci. Początki zawsze bywają trudne, ale mój zapał do tworzenia wzrastał z każdym postem. Zachęcona przez komentarze i ogólny odbiór, zaczęłam pogłębiać swoją wiedzę na temat blogosfery, sztuki robienia zdjęć i pisania. Blog rozkręcił się na dobre :) 

http://aleksandramarynowska.blogspot.com/ to tematyka beauty, DIY (projekty robione własnoręcznie), książki, lifestyle oraz życie studenckie. Grono czytelników stale się powiększa, ale najbardziej cieszą mnie stali bywalcy, którzy są ze mną od początku :)

 

#Po co to wszystko?

Jestem kreatywną duszą. Wolę zrobić coś sama, niż to kupić – renowacja toaletki? Nie ma problemu! Stare, brzydkie biurko? Odnowimy je! Nie lubię stagnacji, stania w miejscu. Blog daje mi możliwość wyrażania siebie, dzielenia się opiniami i ciekawymi rzeczami :) Ogromną radość sprawia  mi czytanie komentarzy i wiadomości, że ktoś dzięki mnie odkrył super produkt. Planowanie i pisanie postów, to czasem ciężka praca, ale zadowolenie czytelników to rekompensuje :)

 

#Przyszłość

Dziś, gdy osiągnęłam ponad 36 000 wyświetleń staram się podwójnie :) Wiele razy wpisy trafiały do kosza – przez błahostki. Chciałabym stale się rozwijać, stąd zgłoszenie do konkursu Casting Girls. Tworzenie platformy poświęconej innym kobietkom jest rewelacyjną sprawą: jako blogerka mogę nabrać wprawy w pisaniu, poszerzać swoją wiedzę oraz pomagać innym. To lubię!

Mój blog się rozrasta, a praktyki nigdy dość :) W przyszłości mam zamiar utworzyć dział „Food”, w którym będę dzieliła się prostymi, smacznymi i szybkimi przepisami. Tematyka Beauty jest najbliższa mojemu sercu i raczej nigdy nie zniknie z ‘tapety’ – codziennie zapisuje około 5 pomysłów na kolejne wpisy i sukcesywnie je realizuję!

 

#Warto?

Chciałabym serdecznie zachęcić każdą z Was, by rozwijała swoje pasje :) Wyrażajcie siebie i twórzcie nowe rzeczy! Ralph W. Emerson powiedział, że „Całe życie jest eksperymentem. Im więcej eksperymentów przeprowadzisz, tym lepiej” – Pamiętajcie o tym! DO DZIEŁA I POWODZENIA!

 

loreal

Newsletter

Zapisz się

To zajmie tylko chwilę! Bądź na bieżąco.

zapisz się