CastingGirls > Fitness > Codziennie
1

Hej! Dziś chciałabym Wam przedstawić moją codzienność, czyli poszczególne części dnia jak i życia, które zajmują najwięcej mojego czasu: dbanie o siebie, dieta oraz spędzanie aktywnie czasu wolnego.

 

PIELĘGNACJA, DBANIE O SIEBIE

3Każda z nas przywiązuje większą lub mniejszą wagę do różnych rzeczy – mogą być to paznokcie czy makijaż, u mnie zdecydowanie w pierwszej kolejności są włosy. Najważniejsze jest dla mnie to, aby były miękkie w  dotyku i łatwo się układały. Pomaga mi w tym olejek bez spłukiwania Loreal, maska do włosów oraz olejek z serii Magiczna Moc Olejków. Używam tych produktów na przemian, co daje najbardziej zadowalające efekty. Włosy są jedwabiste i odżywione, a dzięki temu ich stylizacja jest o wiele łatwiejsza!

 

DIETA

Wielu z nas słyszało, że dieta jest to 70% sukcesu. Pamiętajmy jednak, że wszystko powinniśmy robić  najlepiej jak możemy, więc  odżywianie  się  i nasze treningi, powinny być wykonywane na 100%! To gwarantuje największy sukces.2

 Aktualnie mój dzień składa się z 4 posiłków , dwa pierwsze są białkowo-tłuszczowe. Nie spożywam nabiału oraz produktów przetworzonych, więc codziennie muszę poświęcić czas na przygotowanie posiłków na następny dzień, aby zabrać je ze sobą. Nie lubię spędzać za dużo czasu w kuchni, więc większość z nich jestem w stanie przygotować w przeciągu kilkunastu minut! Na mojej stronie możecie je zobaczyć w dziale ‚Przepisy’.

http://www.sanstyle.co/przepisy

 

CZAS WOLNY =  TRENING

Każdemu z nas często brakuje doby, więc przeznaczamy wolne chwile na to, co dla nas najważniejsze. Aktualnie spędzam na siłowni około 2 godzin dziennie, w co wchodzi rozgrzewka, trening siłowy, a po nim uzupełniający w postaci cardio lub interwałów. Trenuję 5 razy w tygodniu metodą SPLIT – to znaczy, że każdą partię trenuję w inny dzień. Wszystko jest kwestią priorytetów, więc jeśli już coś robimy, starajmy się to robić jak najlepiej możemy! :)

A jakie Wy lubicie spędzać czas wolny?

loreal