CastingGirls > Fitness > Elegant & Sporty
zdjecie-nr-1

Cześć wszystkim! Dziś chciałabym Wam przedstawić propozycje fryzur, które sprawdzą się kiedy będziesz ćwiczyć na siłowni jak i wtedy, gdy będziesz chciała wyjść na miasto i ubrać się elegancko!

 

WARKOCZ

Warkocz jest idealnym wyborem praktycznie na każdą okazje. Ta fryzura daje nam ogrom możliwości i modyfikacji, którą możesz dostosować do swoich upodobań. Dla mnie najlepsza i najprostsza opcja to ta na bok, kiedy w kilka sekund możemy stworzyć upięcie, które będzie nadawało się do ćwiczeń trzymając wszystkie włosy w ryzach, jak i do wyjścia nadając dodatkowego uroku naszej kreacji.

 

NISKI KOCZEK

Alternatywa do klasycznego ‚messy bun’, kiedy chcemy, aby nasze włosy były spięte nisko. Możemy wyciągnąć kilka pasm z przodu głowy, aby nadać fryzurze lekkości. Zebranie włosów w ciasny splot utrzyma je podczas intensywnego wysiłku lub będzie wyglądać elegancko jeśli założymy sukienkę lub elegancką koszulę. Wystarczy związać włosy w kucyk, a następnie ‚obwinąć’ go w okół siebie upinając wsuwkami. Takie proste, a jakie efektywne!

zdjecie-nr-3 zdjecie-nr-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIELĘGNACJA

zdjecie-nr-4Aby moje włosy były nieustannie  odżywione pomaga mi w tym odżywcza maska do włosów Loreal z serii Magiczna Moc Olejków. Używam jej 2 razy w tygodniu –  jest to wystarczająca ilość, aby widzieć efekt lśniących i jedwabiście miękkich włosów na co dzień.

 

loreal