CastingGirls > Lifestyle > Everyday Casting
2

Każda z nas marzy o tym, aby nasze włosy wyglądały pięknie i zdrowo każdego dnia. Codzienna pielęgnacja, tricki i pewne urządzenia mogą nam w tym pomóc. Co robić, by mieć piękną czuprynę?

Oto moje sposoby:

1. GUMOWE GUMKI DO WŁOSÓW

1Niepozorna i prosta zmiana, która bardzo pozytywnie wpłynie na kondycję waszych włosów. Po pierwsze : gumki nie szarpią włosów. Nie zawierają elementów, w które mogłybyśmy wplątać włosy. Jeśli często nosicie kucyk lub wysoki kok, może boleć Was głowa – z gumowymi gumkami nie ma takich problemów. Nie zauważyłam również nieestetycznych odkształceń, które mogą tworzyć się przy trakcyjnych gumkach. Dodatkowo taki gadżet ma większą żywotność: rozciągniętą gumkę można przywrócić do pierwotnego kształtu zalewając ją wrzątkiem :)

 

2. SZCZOTKA Z SZEROKO ROZSTAWIONYM WŁOSIEM: klasyczna lub typu tangle teezer. Mój must have. Dzięki niej mogę łatwo rozczesać nawet mokre włosy.

3

 

3. ZBILANSOWANA DIETA: wzmacniajmy nasze włosy od wewnątrz! Zbilansowana dieta bogata w białko, żelazo i witaminy pozwoli nam kompleksowo o nie zadbać. Niedobór cynku, miedzi i mikroelementów będzie negatywnie wpływał na stan i kondycję naszych włosów. Częste spożywanie alkoholu, herbaty czy kawy również. Powinno się spożywać produkty bogate w witaminy E, A i selen. Witamina A pomaga odbudować komórki i keratynę.

 

4. ODPOWIEDNIO DOBRANA PIELĘGNACJA: czyli podstawa podstawy :) Przyjrzyjcie się swoim włosom i wybierzcie produkty, które są dopasowane do ich kondycji, typu oraz potrzeb. To, co sprawdza się u Waszej koleżanki, może nie być najlepszym wyborem dla Was. Każda z nas jest inna, podobnie jest z włosami :)

Jakie są Wasze sprawdzone sposoby na piękną czuprynę?

 

loreal

Newsletter

Zapisz się

To zajmie tylko chwilę! Bądź na bieżąco.

zapisz się