CastingGirls > Moje Must-Haves > Haircare Rockz!
dsc02154

Nasze włosy niszczą się z wielu przyczyn – poprzez suszenie gorącym nawiewem, rozjaśnianie czy częste używanie pianek i lakierów. Tak naprawdę powodów jest nieskończenie wiele! Moje włosy są niszczone przede wszystkim przez bardzo ciasne upięcia, używanie prostownicy czy spanie w mokrych włosach. Dziś chciałam Wam przedstawić mój must have – dwa produkty stworzone do pielęgnacji zniszczonych włosów.

Do dzieła!

dsc_0044

Szampon L’Oréal Elseve Total Repair Extreme (Szampon rekonstruujący do włosów bardzo zniszczonych z tendencją do rozdwajania się). Uwielbiam ten szampon z wielu powodów. Przede wszystkim, dlatego że zawsze po jego użyciu włosy rozczesują się z łatwością, są wygładzone i miękkie. Ponadto szampon ma bardzo przyjemny zapach i dobrze się pieni. Jego działanie potęguje regenerująca odżywka, o której wspominam niżej.

Odżywka Regenerująca L’Oréal Elseve Total Repair, która wzmacnia strukturę włosów, przywraca im odporność i witalność przy regularnym stosowaniu. Włosy dzięki niej wyglądają zdrowo i łatwo się układają. Po kilku aplikacjach odzyskują energię i blask ;-)

Dobry szampon i odżywka są w stanie zdziałać cuda! Efekty w wypadku używania obu produktów są naprawdę niezłe. Już po kilku użyciach można dostrzec, że kondycja naszych włosów jest wyraźnie lepsza!

A jakie są Wasze ulubione produkty dla zniszczonych włosów?

loreal

Newsletter

Zapisz się

To zajmie tylko chwilę! Bądź na bieżąco.

zapisz się