CastingGirls > Fitness > Haircare
zdjecie-nr-1

Cześć wszystkim! Każda z nas ma inny rodzaj włosów, dlatego odpowiednio dobrana pielęgnacja to podstawa. Ja z racji tego, że często ćwiczę, myję moje włosy codziennie, dlatego dziś przedstawię Wam jak o nie dbam i jakich kosmetyków używam.

MYCIE WŁOSÓW

Zacznę od podstawowej czynności. Ostatnio moim must-have jest szampon Loreal Magiczna Moc Olejków. Zazwyczaj dodatkowo stosuję różne odżywki, ale ostatnio umyłam włosy tylko szamponem i byłam zdziwiona, że nie miałam trudności z rozczesaniem moich kręconych i zazwyczaj splątanych włosów. Sam szampon w zupełności wystarczy, a co dopiero gdy połączy się go z odżywką! Używam odżywki również z tej samej serii – po jej spłukaniu włosy są miękkie, jedwabiste oraz łatwe do ułożenia!

SUSZENIE

zdjecie-nr-2Z racji tego, że często prostuję włosy to nie chce narażać ich dodatkowo gorącym powietrzem suszarki, dlatego używam do tego chłodnego powietrza. Przed zniszczeniem moich włosów dodatkowo chroni odżywka Loreal bez spłukiwania. Stosuję go naprzemiennie ze wspomnianą odżywką. Nakładam go na mokre włosy po uprzednim osuszeniu ich ręcznikiem . Efekt po wysuszeniu zawsze jest niesamowity – włosy są tak miękkie, że sama czasami nie mogę w to uwierzyć!

 

PIELĘGNACJA, WYGŁADZENIE

zdjecie-nr-3

Do wykończenia mojej fryzury używam olejku. Wygładza on włosy i nadaje niesamowitego blasku. W każdym z produktów z serii Magiczna Moc Olejkow można znaleźć olejek lniany, różany, słonecznikowy, rumiankowy, olejek z kwiatu lotosu i gardenii. Takie połączenie bez wątpienia daje cudowne rezultaty!

A Wy jak pielęgnujecie swoje włosy?

 

loreal