CastingGirls > Moje Must-Haves > Jak zostać księżniczką?
shutterstock_245440405

Która z nas nie marzyła o tym, by zostać prawdziwą księżniczką? Nic trudnego! Księżniczki to przecież styl życia oraz nienaganne maniery. Brzmi kosmicznie? Podpowiem jak w kilku prostych krokach zostać #LIKEAPRINCESS! :)

shutterstock_70015348#trendsetter

Bądź inspiracją dla innych. Każda księżniczka uwielbia odkrywać oraz próbować nowych rzeczy, a przede wszystkim – stawia na oryginalność. Uwielbiasz eksperymentować z modą? Pokaż to światu – być może pociągniesz za sobą tłumy wiernych fanów, stając się ikoną mody? :) 

#lady

Prawdziwa księżniczka przestrzega wielu zasad savoir-vivre: siedzi prosto, porusza się z niebywałą gracją, jest anielsko cierpliwa, a co najważniejsze – szanuje każdego.

#beautifulthings

To, że nie mieszkasz w pałacu, nie oznacza, że Twój pokój nie może wyglądać po królewsku :) Najłatwiej osiągniesz królewski efekt dzięki rozjashutterstock_369688880śnieniu ścian – dziewczęce, pastelowe kolory z całą pewnością wprowadzą Ciebie w królewski nastrój. Co jeszcze możesz zmienić? Kluczem są dodatki oraz „lejące” się materiały, pokroju aksamitu. Ogromna ilość poduszek ociepli każde wnętrze, zaś świeże kwiaty – dodadzą szyku oraz klasy. Księżniczko – komnata gotowa! :)

#beauty

Po czym poznajemy, że mamy do czynienia z księżniczką? Oczywiście po idealnej cerze oraz gęstych, błyszczących włosach! Pamiętaj, każda księżniczka ma u boku swoich pomocników – w tym wypadku jest to seria kosmetyków do włosów ELSEVE NUTRI-GLOSS LUMINIZER dzięki nim, włosy będą godne prawdziwej księżniczki :)

 

Et voila, księżniczko :)

 

 

loreal