CastingGirls > Fitness > Keep it up girl!
zdjecie-nr-1

Codziennie  bywają takie momenty, gdy chcąc nie chcąc musimy zagryźć zęby i podejmować rzucane nam przez świat wyzwania. Ale co, jeśli wykupiony karnet na siłownię nie ujrzał światła dziennego od dwóch tygodni lub myśl o nauce na kolejny egzamin nie prowadzi Cię dalej niż po kolejną przekąskę do lodówki? Tak, wszyscy to przeżywamy, dlatego dziś przedstawię Wam moje sposoby na zmotywowanie się do działania.

WIZUALIZACJA SUKCESU

Moim zdaniem najlepszym sposobem na rezultaty jest wizualizacja swojego sukcesu. Wyobraź sobie to co chciałbyś osiągnąć, co chciałbyś mieć. Za każdym razem gdy czujesz niechęć pomyśl o skutkach, które wynikną z Twojego działania. Nawet jeśli miałoby to zająć tydzień, miesiąc czy nawet rok. Jeżeli jesteś pewny, że warto, to nie ma takiej siły, która może Cię powstrzymać. Wszystko zaczyna się w głowie :)!

UŁÓŻ PLAN

Wielu osobom myśl o swoich marzeniach wydaje się totalnie nieosiągalna. Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że to co jest warte najwięcej, jest również najbardziej czasochłonne. Ułóż plan działania, który pomoże Ci w realizacji zamiarów.

SPISZ SOBIE KROKI DO OSIĄGNIĘCIA CELU

Zacznij podejmować małe kroki – pomyśl co musisz zrobić najpierw, żeby dojść tam gdzie chcesz być.  Co mi osobiście pomaga, to zapisywanie sobie celów na najbliższy miesiąc, a nawet rok. Odhaczaj nawet te najmniejsze sukcesy, abyś wiedział, że idziesz do przodu!

ZNAJDŹ SWOJĄ INSPIRACJĘ

Na pewno jest ktoś, kto zajmuje się tym, czym potencjalnie Ty byś chciał. Znajdź kogoś, kto Cię inspiruje. Zwróć uwagę na to, jakie kroki robił, by być tam gdzie jest. Czy jest to ktoś, kto ma świetnie wyrzeźbione ciało czy ktoś, komu w końcu udało się otworzyć własny biznes. Skoro tym osobom się udało, to dlaczego ma nie udać się Tobie?

JEDZENIE > ĆWICZENIA

Jeżeli nie masz czasu na zaplanowany trening danego dnia, źle się czujesz lub po prostu nie masz siły to pamiętaj, że nie zniweczy to Twoich starań. Wystarczy, że będziesz jadł odpowiednią dla Ciebie ilość kalorii z dobrze dobranych jakościowo posiłków, a na pewno  starania nie pójdą na marne! Pamiętajmy, że regeneracja jest równie istotna.

Jeżeli tak jak wszystkie Casting Girls masz pasję, to na pewno znajdziesz motywację w sobie, aby spełniać się w niej każdego dnia.

Jakie są na to Wasze sposoby?

 

 

loreal