CastingGirls > Lifestyle > Keep smiling!
happy

„Śmiech to zdrowie” – to prawda znana od dawna. Ta spontaniczna forma okazywania uczuć ma bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie i postrzeganie świata. Nie wierzycie? Zaraz przekonacie się sami!

 

  1. ŚMIECH POPRAWIA NASTRÓJ: endorfiny, uwalniane podczas uśmiechu pozytywnie wpływają na samopoczucie nie tylko w nas samych, ale również u osób, które nasze szczęście widzą :) Wesoła atmosfera pozwala, choć na chwilę zapomnieć o mniejszych lub większych problemach.

  2. ŚMIECH DODAJE ENERGII: wybuch śmiechu działa jak zastrzyk energii. Jeśli nie masz chęci do nauki lub pracy pooglądaj przez chwilę śmieszne koty – wzrost kreatywności i zapału murowany!

  3. UŚMIECH ROZŁADOWUJE STRES I DOTLENIA ORGANIZM: śmiejąc się nabierasz do 3x więcej powietrza niż normalnie, przez co komórki otrzymują ekstra dotlenienie. Płuca oczyszczane są ze szkodliwych substancji, a pobudzony układ krążenia sprawniej roznosi tlen po organizmie. Uśmiechając się hamujemy wydzielanie tzw. hormonów stresu, relaksujemy całe ciało :)

  4. UŚMIECH DODAJE URODY: rozszerzanie się naczyń krwionośnych wpływa na lepsze odżywienie skóry oraz jej naturalne oczyszczanie. Uniesione kąciki ust dodają uroku i młodszego wyglądu. Wyglądamy na pogodnych i szczęśliwych ludzi :) Co ciekawe, dzięki uśmiechowi zyskują nawet nasze włosy! Dobrze ukrwiona skóra głowy odwdzięczy się nam gęstszą i mocniejszą czupryną.

Śmiejmy się, więc na zdrowie i na urodę!

loreal

Newsletter

Zapisz się

To zajmie tylko chwilę! Bądź na bieżąco.

zapisz się