CastingGirls > Fitness > Kolory życia
san1

Cześć! Dziś chciałabym Wam przedstawić moje ulubione odcienie farb z serii Casting Crème Gloss. Pierwszy raz w życiu zafarbowałam włosy ponad dwa miesiące temu i był to właśnie jeden z odcieni wspomnianych farb. Muszę przyznać, że bałam się efektów mojej pierwszej w życiu koloryzacji, ale z Casting Crème Gloss obawa zniknęła, gdy tylko zobaczyłam rezultat w lustrze. Byłam i wciąż jestem zachwycona wyglądem, ale również kondycją moich włosów. Farby Casting nie zawierają amoniaku dzięki czemu nie niszczą naszych włosów. Stają się one aksamitne w dotyku, są odżywione i pełne objętości. Odżywka z mleczkiem pszczelim, którą znajdziemy w opakowaniu długotrwale odżywia włosy od środka, sprawiając że chwile przy stosowaniu jej stają się czystą przyjemnością!

 

515 – MROŹNA CZEKOLADA

Był to pierwszy odcień, który wybrałam do koloryzacji i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Włosy miały pogłębiony kolor oraz lekko kasztanowy odcień, czyli dokładnie taki efekt o jaki mi chodziło.

ZDJECIE NR 1

500 – JASNY BRĄZ

Faworytem tego miesiąca jest dla mnie odcień jasnego brązu,  który aktualnie mam na włosach. Tym razem chciałam lekko pogłębić poprzedni kolor stąd ten wybór, który znów okazał się trafny. Włosy są lśniące i pełne widocznych refleksów.

ZDJECIE NR 2 (3)

454 – BROWNIE

Do czekoladowych wyrobów mam skłonność w każdym wydaniu. Odcień Czekoladowego Brownie wydaje mi się świetną opcją, aby włos wtopił się w kolor klasycznego brązu.

ZDJECIE NR 3 (2)

 

 

 

 

 

Jakie są Wasze ulubione odcienie?

 

loreal