CastingGirls > Moje Must-Haves > Lazy hair day
3

Jeśli mam wybór – spać dłużej czy zrobić super fryzurę – jasne, że wybiorę spanie ;-)

Rano zawsze brakuje na wszystko czasu, co dopiero na stworzenie czasochłonnej fryzury. Przedstawię dlatego propozycje trzech fryzur, które zawsze będą wyglądać dobrze, przy minimalnym nakładzie wysiłku i czasu.

 

1. Niedbały kok tzw. messy bun!

2

Najlepszy kok wychodzi mi zawsze wtedy, kiedy w ogóle się nie staram np. szybko związuję włosy przed sprzątaniem czy przed prysznicem. Jak wykonuję to upięcie w maksymalnie pół minuty? Związuję wszystkie włosy układając je w kulkę, wyciągam kilka kosmyków i…gotowe! Kok można robić na górze lub na dole głowy, zależnie od upodobań.

 

2. Rozpuszczone włosy z dwoma spiętymi kosmykami1

Jeśli macie naturalnie falowane włosy jak ja – taka fryzura to świetne wyjście codziennie rano! Wystarczy mała gumka lub spinka, żeby spiąć dwa kosmyki włosów i gotowe. Żeby włosy błyszczały i wyglądały na odżywione można użyć Eliksiru Odżywczego ‚Magiczna Moc Olejków’.

 

3. Bąbelkowy kucyk

Jeśli znudził Ci się klasyczny kucyk, możesz go trochę urozmaicić. Wystarczy, że zwiążesz gumką włosy w odstępach. Na zdjęciu związałam włosy tylko 3 gumkami, ale można przewiązać go większą ilością dla lepszego efektu. Kucyk można wiązać z boku, u góry lub na dole ;-)

Mam nadzieję, że przypadła Wam do gustu któraś z moich propozycji!

 

loreal