CastingGirls > Lifestyle > My favourites
fav1

Z wiekiem przykładam większą uwagę w kwestii pielęgnacji i ułożenia włosów.  Odpowiednie dopasowanie fryzury do tego, co mamy na sobie może dopełnić całości lub zmienić o 180 stopni efekt końcowy każdego outfitu :)

Na co dzień nie eksperymentuję ze stylizacją i wymyślnymi fryzurami. Stawiam na klasykę i moich ulubieńców, które mogę dowolnie dopasowywać do danego stroju i okazji. Oto one:

  1. PROSTE WŁOSY: Klasyka klasyki. Zadbane, wygładzone i podniesione u nasady włosy. Używam prostownicy lub suszarko-lokówki. Na końcówki zawsze nakładam olejek, aby wyglądały zdrowiej. Moim ulubieńcem jest Eliksir z serii Magiczna Moc Olejków – zawiera unikalne połączenie 6-ciu olejków kwiatowych. Wystarczy niewielka ilość by zdyscyplinować niesforne kosmyki:)

  1. WYSOKI KOK: Mam półdługie włosy, dlatego używam do tej fryzury sporej ilości wsuwek :) To bardziej efektowna wersja domowego koczka. Używam specjalnego wypełniacza, aby nadać całości ładny, okrągły kształt bajgla. Spryskuję włosy delikatnym lakierem utrwalającym i lecę w miasto!

  2. NISKI KUCYK: najprostsze upięcie wszechczasów. Aby nadać mu elegancji i ukryć gumkę, używam specjalnej ozdoby w moim ulubionym kolorze Rose Gold.

  3. FALE: kolejna prosta i bardzo kobieca fryzura, którą uzyskuję z pomocą lokówki stożkowej. Zakręcone włosy roztrzepuję palcami lub delikatnie przeczesuję szczotką. Tradycyjnie na końce aplikuję olejek w kremie lub eliksir Magiczna Moc Olejków.

fav2

Jakie fryzury nosicie na co dzień? Eksperymentujecie czy stawiacie na prostotę, podobnie jak ja?

loreal

Newsletter

Zapisz się

To zajmie tylko chwilę! Bądź na bieżąco.

zapisz się