CastingGirls > Fitness > Para idealna
zdjecie-nr-4

Cześć wszystkim! Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić moją parę idealną, czyli fryzury, które są idealne na siłownię. Zazwyczaj nie przeznaczam dużo czasu na układanie włosów przed treningiem, dlatego moja głowa jest strefą wolną od kombinacji. Te propozycje są świetne, kiedy chcemy czuć się komfortowo i wygodnie. Kolor, który aktualnie mam na włosach to Loreal Casting Creme Gloss o odcieniu 515 Mroźna Czekolada. Farbowałam włosy pierwszy raz w życiu i muszę powiedzieć, że jestem zaskoczona tak pozytywnym efektem. Zdecydowanie zachęcam do spróbowania, tym bardziej kogoś, kto nigdy nie był przekonany do koloryzacji! :)

KOK ‚MESSY BUN’

zdjecie-nr-1                    zdjecie-nr-2

To upięcie sprawdza się w każdej sytuacji, a tym bardziej na siłowni. Włosy są zaczesane, więc nie opadają na twarz i nie rozpraszają w trakcie wykonywania ćwiczeń. Dodatkowym plusem jest prostota jego wykonania – może zająć to dosłownie kilka sekund! Tego typu luźny, niedbały kok jest praktyczny niezależnie od intensywności treningu. Najlepsze rozwiązanie dla treningów interwałowych lub cardio.

ROZPUSZCZONE WŁOSY Z UPIĘTYMI PASMAMI

zdjecie-nr-3

Tutaj alternatywa dla tych, którzy nie przepadają za noszeniem gumki na włosach lub po prostu nie czują się dobrze w spiętych włosach. Zgarniając pasma włosów z boku głowy, mamy pewność, że nie wpadną nam one do oczu dając pełną swobodę ruchu. Można skorzystać z małej spinki lub cieniutkiej gumki, aby upiąć je z tyłu głowy. Idealne do treningów siłowych.

zdjecie-nr-4

Do wykończenia moich umytych włosów po treningu używam eliksiru Loreal Paris ”Magiczna Moc Olejków”. Preparat nie przetłuszcza włosów jak większość tego typu olejków, cudownie pachnie, a włosy po jego użyciu są miękkie i błyszczące. Jest niesamowicie wydajny, dlatego to idealne rozwiązanie do codziennej pięlegnacji włosów!

 

 

loreal