CastingGirls > Moje Must-Haves > Smile!
shutterstock_428798632-copy

 

Uśmiech jest najpiękniejszą ozdobą każdej dziewczyny, w szczególności księżniczki. Jak sprawić, by ten uśmiech mógł oczarować księcia z bajki? Wystarczy kilka prostych tricków, by uzyskać jak najlepszy efekt. Podpowiemy jak tego dokonać! :)

shutterstock_235976818-copy#peeling!

Pamiętaj o codziennym domowym peelingu ust, najlepiej zrób to wieczorem, a tuż przed snem nałóż silnie nawilżający balsam – usta będą wchłaniać składniki odżywcze jak gąbka, nawet w nocy :) Tip: Domowy peeling możesz zrobić mieszając ze sobą miód gryczany z gruboziarnistym cukrem trzcinowym w proporcjach 1/1 czyli jedna łyżka miodu na jedną łyżkę cukru :)

 

#skórki!

Zasada numer 1 dotycząca pielęgnacji ust – nie obgryzaj ich oraz nie zrywaj skórek! Pamiętaj, że skóra na ustach jest niezwykle wrażliwa i podatna na uszkodzenia.

#błyszczyk!

Księżniczki są bardzo wymagające, uwielbiają błysk, intensywną pielęgnację oraz delikatne kolory. Dlatego stosując szminkę, pamiętajcie o muśnięciu ust błyszczykiem – efekt będzie olśniewający. Tutaj z pomocą przyjdzie L’Oréal Infallible Sexy Balm, który idealnie nawilży usta, doda błysku i nada im delikatny kolor :)

#zęby

Pamiętaj: kolory szminki lub błyszczyka mają znaczenie! shutterstock_342225281Ich barwy wpływają na postrzeganie odcienia zębów, czasem efekt jest odwrotny do zamierzonego –wydają się one ciemniejsze niż są w rzeczywistości. Rozwiązanie problemu jest mega proste! Unikaj ciepłych kolorów w brązowym tonie, a zamiast nich spróbuj czerwieni z niebieskim pigmentem oraz fuksjowych róży. Twoim ulubieńcem może zostać w tym przypadku szminka z serii L’Oréal Color Richektóry nada idealny kolor Twoim ustom.

To jak dziewczyny? Uśmiech proszę! :)

 

loreal