CastingGirls > Moje Must-Haves > Sposób na suche i łamliwe włosy
nożyczki

Zapewne każdej z Was zdarzało się borykać z problemem przesuszonych i łamliwych włosów. Zima i suche powietrze w naszych domach, to czynniki, które dodatkowo nasilają problem. Jednak nie ma sytuacji bez wyjścia! :) Mamy dla Was kilka porad jak sprawić aby włosy były piękne, zdrowe i odżywione, niezależnie od pory roku i czynników zewnętrznych.

healthy

  • Zbilansowana dieta – to zarówno podstawa dobrego samopoczucia, jak i czynnik, który wpływa w ogromnym stopniu na nasz wygląd, zdrowie oraz kondycję. Pamiętajmy aby stawiać na zdrowe, nieprzetworzone produkty, które dostarczą naszemu organizmowi składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.
  • Odpowiednie kosmetyki do włosów – z pomocą naszym suchym i zniszczonym włosom przybywa seria L’Oréal ParisElsève Total Repair 5. Kosmetyki z tego zestawu – szampon, odżywka, maska, serum regeneracyjne oraz dwufazowy eliksir, odbudowują włókno włosa, sprawiają że są witalne, miękkie a ich piękny połysk przyciąga spojrzenia. :)
  • Podcinanie końcówek – raz nadłamany włos, będzie niszczył się coraz bardziej, dlatego tak ważne jest regularne podcinanie zniszczonych końcówek (minimum co 2-3 miesiące). Taki zabieg sprawi, że włosy staną się zdrowsze i mocniejsze a przede wszystkim będą wyglądały nieskazitelnie pięknie! :)
loreal

Newsletter

Zapisz się

To zajmie tylko chwilę! Bądź na bieżąco.

zapisz się