CastingGirls > Moje Must-Haves > The best of
page

Zwykle noszę przy sobie tylko te najbardziej potrzebne rzeczy – wśród nich rzadko są jakiekolwiek kosmetyki. Gdybym jednak miała wybrać te, które zawsze warto mieć pod ręką to z pewnością wybrałabym takie, które szybko są w stanie poprawić wygląd moich włosów. Przykładem takich kosmetyków, są na pewno te trzy, które widzicie na zdjęciu!

 

1. Odżywka – Dwufazowy Eliksir.

Uwielbiam tą odżywkę przede wszystkim za bardzo łatwą aplikację i przyjemny zapach. Jest przydatna wtedy, kiedy włosy wyglądają na suche i pozbawione blasku. Po aplikacji włosy są błyszczące i odżywione. Dodatkową zaletą jest to, że nie obciąża włosów.

 

2. Eliksir odżywczy „Magiczna Moc Olejków” – mój ulubieniec!

Ten olejek uratował moje włosy już nie jeden raz! Każde włosy potrzebują nawilżenia, by mogły być mocne i lśniące, dlatego warto zainwestować w ten kosmetyk. Nadaje on włosom blasku, pięknego zapachu i lekkości.

 

3. Olejek w kremie „Magiczna Moc Olejków”.

Łączy w sobie sześć olejków kwiatowych. Delikatny krem otula włókno włosa, aby je intensywnie odżywić. Szybko się wchłania, a włosy odzyskują olśniewający blask, miękkość i jedwabistą gładkość zawsze, kiedy potrzebują szybkiego odświeżenia.

 

loreal