CastingGirls > Moje Must-Haves > Top 5 postanowień na Nowy Rok!
casting-edit

 

Nowy Rok to doskonała okazja, aby spojrzeć na swoje życie z dystansem i odpowiedzieć sobie na pytanie – z czego jesteśmy zadowolone a co chciałybyśmy zmienić, ulepszyć? W Nowy Rok łatwiej wchodzimy ze świeżą energią i motywacją. Nie ma ograniczeń, nie ma rzeczy niemożliwych! Tak więc do boju! :)

casting2

 

Zaplanowałyście już swoje wyzwania na 2017 rok? Poniżej kilka inspiracji:

 

#Nowe pasje – zawsze marzyłaś, żeby nauczyć się tańca latynoamerykańskiego, gry na gitarze, języka chińskiego, a może chciałaś skoczyć ze spadochronem? To jest Twój czas i tylko od Ciebie zależy jak go wykorzystasz.  Wykreśl ze swojego słownika – „niemożliwe”, „za trudne”, „boję się” a okaże się, że wszystko jest w zasięgu Twojej ręki!

#Nowe ciało – już wiele razy obiecywałaś sobie, że zaczniesz regularnie się ruszać i jeść bardziej zdrowo? Zawsze jednak odwlekałaś w czasie wielki początek? Chyba każda z nas zna to aż za dobrze ;) Nowy Rok to czas, aby zmierzyć się z własnym, marudnym „ja” i po prostu zacząć! :) Później będzie już tylko łatwiej!

#Podróż marzeńnie odkładaj planów na wymarzony wyjazd! Zacznij planować go już na początku roku! :) Jeśli będziesz miała przed sobą jasny cel, realizacja będzie już tylko kwestią czasu.

casting1#Znalezienie miłości – choć to trochę przewrotne, bo zazwyczaj żeby ją znaleźć, wcale nie trzeba (a wręcz nie można) szukać ;) To, co zależy od Ciebie i nad czym możesz pracować, to pozytywne nastawienie do świata i ludzi – z takim podejściem będziesz błyszczeć niczym gwiazda i przyciągać innych do siebie. Może wśród nich znajdzie się też ten jedyny..? :)

#Więcej czasu dla bliskichzwolnij, nikt Cię nie goni! ;) Znajdź trochę czasu dla siebie i najbliższych –  wyskocz na spontaniczne spotkanie z przyjaciółką, zapytaj najbliższych co u nich słychać, zaproponuj wspólny wypad do kina, na obiad lub imprezę. To ludzie sprawiają, że nasz świat jest kolorowy, nie zapominaj o tym! :)

loreal

Newsletter

Zapisz się

To zajmie tylko chwilę! Bądź na bieżąco.

zapisz się