CastingGirls > Moje Must-Haves > Zima w mieście!
shutterstock_517579816

Zima to czas, który sprzyja lenistwu. Wtedy bardziej niż zwykle kusi nas ciepły kocyk, ulubiony film/ książka oraz gorące kakao:) Takie spędzanie wolnego czasu ma oczywiście swój urok (z rodzaju tych, którym nie sposób się oprzeć;) ), jednak dziś chciałabym zachęcić Cię do aktywnego odkrywania miasta zimą:

 

  • Gorące kakao nadal kusi? Nie ma sprawy – wyciągnij przyjaciółkę na spacer, który zakończycie w ulubionej kawiarni. Po czasie spędzonym na zewnątrz, taki gorący napój smakuje najlepiej! :)
  • Jeśli mimo wszystko bardzo mocno tęsknisz za latem, wybierz się na basen. Pływanie znakomicie wpłynie na Twoje samopoczucie, pozwoli się zrelaksować, zadba też o zdrową kondycję i piękne ciało ;)shutterstock_526770862a
  • Lodowisko – wystarczy ciepła kurtka, szalik i w drogę! Zimą, miasto oferuje wiele miejsc w których można pojeździć w rytmie ulubionej muzyki. Dobra energia na resztę dnia gwarantowana!
  • Kto powiedział, że beztroska zabawa jest zarezerwowana tylko dla dzieci? Wyciągnij z piwnicy sanki, zbierz grupkę przyjaciół i ruszajcie na najwyższą górkę w okolicy! Może sprowokujesz też bitwę na śnieżki? ;)

 

A jakie są Twoje ulubione sposoby na zimę w mieście?

 

loreal

Newsletter

Zapisz się

To zajmie tylko chwilę! Bądź na bieżąco.

zapisz się